Transmisja danych

Twoja firma pracuje w więcej niż jednej lokalizacji? Czy zdarzyło się, że Twoja firma musiała przesłać pomiędzy lokalizacjami więcej danych niż do tej pory, a aktualna technologia na to nie pozwalała? A może chcesz uprościć zarządzanie siecią w kilku lokalizacjach? Jeśli tak, to trafiłeś pod właściwy adres!

Transmisja danych to usługa, która adresowana jest głównie do firm i instytucji. Pozwala ona na połączenie wskazanej lokalizacji z przepustowością od 1 Mbps do aż 1 Gbps. Łącza dostępowe do poszczególnych lokalizacji realizowane są jako przyłącza światłowodowe lub radiowe.

Najważniejsze cechy usługi:

Łączność między punktami


Zestawienie łączności pomiędzy punktami wskazanymi przez klienta – np. oddziałami firmy lub innymi obiektami wymagającymi stałej łączności.

Dostęp do węzła
międzyoperatorskiego


Zapewnienie dostępu do węzła międzyoperatorskiego na terenie LIM z wykorzystaniem sieci operatora (PT LANET).

Point To Point


Usługa może być zrealizowana w postaci linku bezpośredniego (Point To Point) lub poprzez dzierżawę łączy operatora i pośrednich węzłów międzyoperatorskich.

Koszt usługi jest określany indywidualnie, ponieważ jest on sumą wielu składników. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.