Dlaczego my?

Firma LANET na rynku usług telekomunikacyjnych w aglomeracji warszawskiej zadebiutowała w kwietniu 2002 roku. Od tamtej chwili nieustannie się rozwijamy, swoją działalność ukierunkowując głównie na świadczenie usług związanych z Internetem i stale powiększając grono zadowolonych klientów.

W lipcu 2010 po połączeniu z firmą ETNET firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i obecnie działa jako Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne LANET Sp. z o.o. W grudniu 2016 roku połączyliśmy swoje siły z firmą ETR powiększając tym samym zasięg usług o Ząbki, Marki i okolice tych rejonów.
Świadczeniem usług dostępu do Internetu zajmujemy się od samego początku. I choć od tamtej pory w branży zmieniło się wiele (sprzęt, technologia, ceny) nasz zespół nieustannie poszerza wiedzę i podnosi swoje kompetencje, abyśmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom.

Logo Lanet

Pasja. To słowo, które tłumaczy wszystko.

Nie chodzi tylko o to, że potrafimy świadczyć usługi telekomunikacyjne i że robimy to od ponad 12 lat… Wiele firm to potrafi. Dla nas każdy Klient to swego rodzaju wyzwanie. Dlaczego? Ponieważ naszym celem jest stworzenie alternatywy dla dużych telekomów, w których klient to tylko numer w systemie. Satysfakcję daje nam sytuacja, w której udowadniamy Klientowi, że może korzystać z wysokiej jakości usługi w miejscu, które inni operatorzy określili jako „nieosiągalne”.

Wiele razy słyszymy opinię: „W mojej lokalizacji Internet działa tylko do 2 Mb/s. Bo centrala jest daleko…”. To już przeszłość. Dzięki stale rosnącej sieci naszych stacji bazowych możemy dostarczyć nasze usługi do miejsc, które pozornie mają ograniczony dostęp do szerokopasmowego Internetu.

Dlatego, z naszymi usługami docieramy tam, gdzie nie docierają inni.

Po prostu lubimy działać poza schematem i to nas wyróżnia. Gdy u Klienta napotykamy problem:

  • braku Internetu
  • niskiej jakości połączenia z Internetem
  • niskiej prędkości połączenia z Internetem

szukamy najlepszego, niejednokrotnie unikatowego rozwiązania.
Dlatego jesteśmy tak skuteczni.

Skuteczna Usługi Telekomunikacyjne

Twój główny partner technologiczny.

Wiele razy zdarza się, że nasze łącza są wybierane jako rezerwowe, a po ich sprawdzeniu przez Klienta okazuje się, że ich jakość przewyższa to, czym Klient dysponował do tej pory. W konsekwencji stajemy się głównym partnerem technologicznym w zakresie usług telekomunikacyjnych.

W październiku 2016 roku wspieraliśmy Mistrzostwa Świata w lotach w Tunelu Aerodynamicznym we FLYSPOT w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne LANET Sp. z o.o.
ul. Gierdziejewskiego 7 lok. 24
02-495 Warszawa