Internet dla biznesu

Swoje usługi spółka PT LANET kieruje do:

podmiotów zarządzających budynkami biurowymi, w których niezbędne jest dostarczenie wachlarza usług telekomunikacyjnych dla wielu firm wynajmujących powierzchnie biurowe 

przedsiębiorstw, generujących duży ruch z zasobami Internetu w związku ze specyfiką działalności (agencje reklamowe i medialne, lokalni operatorzy świadczący usługi dostępu do Internetu swoim klientom) 

firm, dla których dostęp do Internetu jest podstawowym i krytycznym elementem funkcjonowania, i które z uwagi na niezawodność poszukują dostawcy gwarantującego najwyższą jakość. 

Ponadto, dynamiczny rozwój naszych stacji bazowych pozwala nam zapewnić dostęp do Internetu o charakterze okazjonalnym, czyli w miejscach pozbawionych mediów, takich jak biura budowy, biura sprzedaży, jednostki ochrony, które zlokalizowane są w przenośnych modułach kontenerowych.

Usługi świadczymy na bazie przyłącza:

światłowodowego – przepływności do 1 Gb/s

dla realizacji tej usługi wymagana jest obecność kanalizacji kablowej doprowadzonej do budynku oraz uzyskanie pozytywnych warunków na jej dzierżawę 

bezprzewodowego (radiolink) – przepływności do 100 Mb/s

dla realizacji usługi wymagana jest pozytywna wizja do jednej z naszych stacji bazowych i możliwość zainstalowania anteny nadawczo-odbiorczej  

Budowane przez nas radiolinki pracują w paśmie podstawowym 5 GHz  lub wyższym – w zależności od wymagań klienta. Technologia ta zapewnia wydajną pracę urządzeń niezależnie od zewnętrznych warunków atmosferycznych, gwarantując tym samym wysoką niezawodność świadczonych usług, określoną przez SLA.

Świadczone przez nas usługi telekomunikacyjne nie wymagają posiadania analogowych/cyfrowych linii telefonicznych. Nasze usługi nie opierają się także na technologii GSM, dzięki czemu zapewniamy wielokrotnie wyższą jakość i stabilność wybudowanych przez nas przyłączy.

Dostęp do sieci INTERNET

Realizacja usługi polega na doprowadzeniu do siedziby Abonenta łącza kablowego typu Ethernet i zapewnieniu dostępu do sieci Internet za pośrednictwem sieci szkieletowej PT LANET na poziomie określonym taryfą abonamentową.

Najważniejsze cechy usługi:

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  taryfy abonamentowe w dowolnych proporcjach download/upload

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  możliwość korzystania z publicznego (stałego) adresu IP

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  gwarancja zakupionego pasma (EIR = CIR = 100%)

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  PING do routera BGP PT LANET – poniżej 30 ms

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  SLA w klasie BIZNES

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  24 godzinny monitoring pracy sieci operatora

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  redundancja najważniejszych węzłów sieci

 

Oferujemy 12 taryf abonamentowych w wersji symetrycznej oraz asymetrycznej. Poniżej prezentujemy kilka najpopularniejszych taryf:

329 zł netto
miesięcznie
5/5Mb/sumowa na 24 m-ce
599 zł netto
miesięcznie
20/20Mb/sumowa na 24 m-ce
789 zł netto
miesięcznie
40/40Mb/sumowa na 24 m-ce
140 zł netto
miesięcznie
8/1Mb/sumowa na 12 m-cy
235 zł netto
miesięcznie
15/2Mb/sumowa na 12 m-cy
325 netto
miesięcznie
25/3Mb/sumowa na 12 m-cy

W razie potrzeby jesteśmy gotowi, aby wykreować taryfę uwzględniającą indywidualne potrzeby abonenta w zakresie technologii i prędkości połączenia z siecią.

Warunkiem świadczenia usługi jest pozytywny wynik wizji technicznej w siedzibie Abonenta. Ostateczna cena aktywacji jest zależna od warunków technicznych konkretnego obiektu (konieczność dobudowy masztu, tras kablowych, itp.) oraz od długości zawieranego kontraktu.

Czas oczekiwania na realizację usługi wynosi kilka dni roboczych od dnia zawarcia umowy, przy czym warunkiem jest bezdeszczowa pogoda i dodatnia temperatura powietrza.

 

Usługi dodatkowe, powiązane z dostępem do sieci Internet:

[wp-svg-icons icon=”loop” wrap=”b”]  transmisja danych

[wp-svg-icons icon=”phone” wrap=”span”]  telefonia IP

[wp-svg-icons icon=”lightning” wrap=”span”]  łącza rezerwowe

[wp-svg-icons icon=”tree” wrap=”span”]  usługa ORS (optymalizacja ruchu sieciowego)

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  dynamiczny podział ruchu w sieci klienta (kolejkowanie ruchu)

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  automatyczna obsługa dwóch (lub więcej) łączy internetowych

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  diagnostyka sieci klienta

[wp-svg-icons icon=”play-3″ wrap=”span”]  statystyki on-line

Nasza oferta obejmuje również projektowanie i realizację sieci wewnątrzbudynkowych (LAN), a także wykonanie zmian/modernizacji w istniejących sieciach.

Dostęp do Internetu zapewniamy w miejscach, z których widoczne są nasze stacje bazowe. Aby dowiedzieć się, czy możemy dostarczyć łączność do siedziby Twojej firmy skontaktuj się z nami.

Dobrze pamiętamy, jak zawodne potrafiły być łącza radiowe… Ale dzisiejsze rozwiązania w dziedzinie technologii bezprzewodowej to zupełnie inna klasa urządzeń. Ich stabilność, odporność na zmienne warunki atmosferyczne i sposób zarządzania sprawiają, że połączenia te w niczym nie ustępują połączeniom miedzianym. To dlatego z pełną odpowiedzialnością stosujemy je w rozwiązaniach dla biznesu. Zresztą, nie warto opierać się nie nieaktualnych przekonaniach. Wystarczy sprawdzić i przekonać się, jak wysoką stabilność usługi zapewniamy naszym klinentom.