Internet dla biznesu

SWOJĄ OFERTĘ KIERUJEMY DO:

Podmiotów zarządzających budynkami biurowymi


W których niezbędne jest dostarczenie wachlarza usług telekomunikacyjnych dla wielu firm wynajmujących powierzchnie biurowe.

Przedsiębiorstw


Generujących duży ruch z zasobami Internetu w związku ze specyfiką działalności, takich jak: agencje reklamowe, domy medialne, pracownie poligraficzne czy lokalni mniejsi operatorzy telekomunikacyjni.

Firm


Dla których dostęp do Internetu jest podstawowym i krytycznym elementem funkcjonowania. Takim odbiorcom dostarczamy rozwiązania o wysokiej jakości i niezawodności. W tym celu często integrujemy różne systemy łączności i optymalizujemy ruch sieciowy poprzez wdrożenie odpowiednich kolejek i priorytetów dla pojedynczych użytkowników.

Usługi świadczymy na bazie przyłącza:

Światłowodowego

do 1 Gb/s
PRZEPŁYWNOŚĆ


Usługa świadczona w ramach własnej infrastruktury światłowodowej na terenie Warszawy i okolic

Bezprzewodowego (radiolink)

do 100 Mb/s
PRZEPŁYWNOŚĆ


Rozbudowana sieć ponad 80 naszych stacji bazowych pozwala dostarczyć nasze usługi w miejsca pozbawione podziemnej kanalizacji kablowej.

Niezależnie od wybranej technologii dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy o wysokiej wydajności i stabilności, zgodnie z warunkami zawartej umowy. Łącza światłowodowe realizujemy z wykorzystaniem technologii GPON. Radiolinki mogą pracować zarówno w paśmie licencjonowanym, jak i nielicencjonowanym, w zależności od Twoich wymagań.Cała nasza infrastruktura jest monitorowana przez 24h na dobę, a najważniejsze węzły sieci posiadają awaryjne źródła zasilania, które podtrzymują pracę urządzeń nawet w przypadku wielogodzinnej przerwy zasilania podstawowego.
Świadczone przez nas usługi telekomunikacyjne nie wymagają posiadania analogowych lub cyfrowych linii telefonicznych. Nasze usługi nie opierają się także na technologii GSM, dzięki czemu zapewniamy wielokrotnie wyższą jakość i stabilność wybudowanych przez nas przyłączy.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb


Każdy ma swoje wymagania i oczekiwania, a my działamy nieszablonowo. Dlatego ofertę budujemy po dokładnej analizie Twojej obecnej sytuacji i stanu, którego oczekujesz. Od wyniku tej analizy zależy jaką wybierzemy technologię, a od technologii uzależniony jest poziom cen za dostarczone usługi.. 
Warunkiem świadczenia usługi jest pozytywny wynik wizji technicznej w siedzibie klienta. Ostateczna cena aktywacji jest zależna od warunków technicznych konkretnego obiektu (konieczność dobudowy masztu, tras kablowych itp.) oraz od długości zawieranego kontraktu. Czas oczekiwania na realizację usługi wynosi zaledwie kilka dni roboczych od dnia zawarcia umowy.

Aby dowiedzieć się na jakich warunkach możemy zapewnić profesjonalną łączność ze światem dla Twojej firmy - napisz do nas.


 

Dodatkowe usługi wykorzystujące Internet, których możesz potrzebować:

  • transmisja danych - aby połączyć kilka oddziałów Twojej firmy
  • łącza rezerwowe i automatyzacja obsługi kilku łączy internetowych - aby znacznie zmniejszyć ryzyko braku łączności w Twojej firmie
  • usługa ORS (optymalizacja ruchu sieciowego) - aby w możliwie najlepszy sposób wykorzystać łącze, którym dysponuje Twoja firma
  • diagnostyka sieci klienta - abyś nie musiał sam rozwiązywać wszystkich problemów w sieci wewnętrznej Twojej firmy
  • statystyki on-line - abyś wiedział ile Internetu wykorzystujesz, aby łączyć się ze światem

Ponadto w razie potrzeby zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie:

  • projektowania i budowy rozległych sieci wewnątrzbudynkowych (LAN)
  • wykonania pomiarów gotowych sieci (kat. 5e i 6)
  • wykonania modernizacji istniejących sieci
  • budowy sieci światłowodowych, włącznie ze spawaniem i pomiarami

Zasięg sieci

Zapewniamy dostęp do Internetu w ramach własnej infrastruktury światłowodowej i w oparciu o rozbudowaną sieć ponad 80 stacji bazowych na ternenie Warszawy i okolic. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy możemy dostarczyć internet do siedziby Twojej firmy, napisz do nas.

internet dla biznesu

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne LANET Sp. z o.o.
ul. Gierdziejewskiego 7 lok. 24
02-495 Warszawa